Nadomeščanja

Nadomeščanja: torek, 20.02.2018

ODSOTNI ODDELEK
/





Odsoten Nadomešča Ura Oddelek Učilnica Predmet Opomba
Klovar, Sebastian Ferenc, Aleksandra 0 K3AIAKp A33 I1P Zaposlitev
Klovar, Sebastian Ferenc, Aleksandra 1 K3AIAKp A33 I1P Zaposlitev
Povše, Darja Jelenko, Tanja 1 K1A B08 UME2 Zaposlitev
Povše, Darja Besednjak, Nataša 2 R1A B08 UME2 Nadomeščanje
Laznik, Anita Breznik, Rosana 2 K2A D08 SLO Menjava ure
Klovar, Sebastian Ferenc, Aleksandra 2 K3AIAKp A33 I1P Zaposlitev
Holobar, Janko Herodež, Dejan 2 E4A-en/6 AE03 UREp Zaposlitev
Klovar, Sebastian Ferenc, Aleksandra 3 K3AIAKp A33 I1P Zaposlitev
Holobar, Janko Herodež, Dejan 3 E4A-en/6 AE03 UREp Zaposlitev
Lubej, Boštjan Tkalec, Andreja 3 R3A E07 NPP Nadomeščanje
Klovar, Sebastian Ferenc, Aleksandra 4 K3AIAKp A33 I1P Zaposlitev
Holobar, Janko Herodež, Dejan 4 E4A-en/5 AE03 UREp Zaposlitev
Holobar, Janko Herodež, Dejan 5 E4A-en/5 AE03 UREp Zaposlitev
Jančič, Jernej Malica 5 E2A E08 RU Malica
Lubej, Boštjan Slemenšek, Borut 5 R1B E14 VIS Nadomeščanje
Lubej, Boštjan Malica 6 R1B E13 RU Malica
Lubej, Boštjan Breznik, Gorazd 7 R3A/4 BE03 NPPv Zaposlitev
Jančič, Jernej Gobec, Igor 7 K1A/f • K2A/f TV6 ŠVZt Zaposlitev
Lubej, Boštjan Breznik, Gorazd 8 R3A/4 BE03 NPPv Zaposlitev
Jančič, Jernej Gobec, Igor 8 K1A/f • K2A/f TV6 ŠVZt Zaposlitev

Nadomeščanja: sreda, 21. 2. 2018

ODSOTNI ODDELEK
/

MENJAVE UČILNIC

4. ura: E3C: KIRp (Holobar J.) iz E05 v AE02 - združeni obe skupini
5. ura: E3C: KIRp (Holobar J.) iz E05 v AE02 - združeni obe skupini
6. ura: E3C: KIRp (Holobar J.) iz E05 v AE02 - združeni obe skupini
7. ura: E3C: KIRp (Holobar J.) iz E05 v AE02 - združeni obe skupini

6. ura: E1A: ANG (Breznik R.) iz E13 v B17

Odsoten Nadomešča Ura Oddelek Učilnica Predmet Opomba
Laznik, AnitaPridejo pozneje0K4AD08SLOUro opravili 31. 1.
Laznik, AnitaPridejo pozneje1K4AD08SLOUro opravili 7. 2.
Holobar, JankoBombač, Dušan4E3C/4AE02KIRpZaposlitev
Holobar, JankoBombač, Dušan5E3C/4AE02KIRpZaposlitev
Kotnik, KarmenBreznik, Gorazd5R3ABE06ROBNadomeščanje
Holobar, JankoBombač, Dušan6E3C/4AE02KIRpZaposlitev
Kotnik, KarmenFugina, Dušan6R3BBE06ROBNadomeščanje
Volčanjšek, SlavicaRavnak, Stane6E4A-eneD20STRNadomeščanje
Holobar, JankoBombač, Dušan7E3C/4AE02KIRpZaposlitev
Volčanjšek, SlavicaHrastnik, Valentina7E4B-ele • E4B-avtD20STRNadomeščanje

Nadomeščanja: četrtek, 22. 2. 2018

ODSOTNI ODDELEK
/


Odsoten Nadomešča Ura Oddelek Učilnica Predmet Opomba
Laznik, Anita Pridejo pozneje 0 K2A D08 SLO Uro opravili 2. 2.
Ivšek, Tatjana Pridejo pozneje 0 E2A E10 ANG Pridejo pozneje
Laznik, Anita Pridejo pozneje 1 K2A D08 SLO Uro opravili 15. 2.
Ivšek, Tatjana Selič Turnšek, Metka 1 E2A E10 ANG Zaposlitev
Ivšek, Tatjana Koštomaj Gašperšič, Marje 2 E2B E10 ANG Nadomeščanje
Holobar, Janko Vrečko, Marko 2 E2A/2 AE02 NPEp Zaposlitev
Ivšek, Tatjana Besednjak, Nataša 3 R1B E10 ANG Nadomeščanje
Holobar, Janko Vrečko, Marko 3 E2A/2 AE02 NPEp Zaposlitev
Holobar, Janko Vrečko, Marko 4 E2A/2 AE02 NPEp Zaposlitev
Kramer, Gregor Grilc, Andrej 5 R3B/2 E04 AIRp Zaposlitev
Holobar, Janko Malica 5 E3A-ele E13 RU Malica
Kramer, Gregor Grilc, Andrej 6 R3B/2 E04 AIRp Zaposlitev