ŠOLSKO TEKMOVANJE V ZNANJU MATEMATIKE

V četrtek, 15. 3. 2018, je potekalo šolsko tekmovanje v znanju matematike. Bronasta priznanja so osvojili naslednji dijaki:

1.letnik

2.       letnik

1

Tim David Agrež

             K1a

 

2

Benjamin Lipnik

E1a

 

3

Tjan Vinder

R1a

 

4

Matej Kočevar

K1a

 

5

Domen Hribernik

R1a

 

6

Tin Napret

R1a

 

7

Gregor Mansutti

E1a

 

8

Žan Seničar

R1b

 

9

Tit Jelenko

K1a

 

10

Nikolaj Ocvirk

E1a

 

11

Nik Matek

K1a

 

12

Žiga Matjaž

R1a

 

13

Domen Kamplet

R1a

 

14

Nejc Marčič

R1a

 

15

Gal Luka Lajlar

K1a

 

16

David Drame

R1b

 

17

Oskar Rosc

K1a

 

18

Alen Cigler

R1a

 

19

Timotej Kroflič

            R1a

 

20

Sara Kovač Šumah

R1b

 

21

Tjaša Kristan

K1a

 

22

Rihard Teržan

R1b

 

1

Miha Gubenšek

E2b

2

Tim Vehovar

R2b

3

Nik Krajnc

R2a

4

Špela Popovič

K2a

5

Tim Povše

E2a

6

Sara Vehovar

K2a

7

Klara Glušič

K2a

8

Marko Vrečer

R2a

9

Luka Potočnik

R2a

10

Ana Slomšek

K2a

11

Aljaž Šramel

E2a

12

Matevž Jesenek Rojšek

E2a

13

Miša Medvešek

K2a

14

Tadej Brence

K2a

 

3.       letnik

4.       letnik

1

Jan Zorko

R3a

2

Vito Drofenik

R3b

3

Sven Senica

E3b

4

Urban Mikic

E3b

5

Kristjan Šoln

E3b

6

Mateja Žvegler

R3b

7

Žan Dolar

             E3b

8

Dominik Fendre

             K3a

9

Arij Šramel Setnikar

R3a

10

Žiga Pušnik

              R3a

11

Max Laznik

R3b

1

Žiga Cvek

K4a

2

Drejc Pesjak

R4a

3

Klara Drame

K4a

4

Tomaž Maroh

K4a

5

Svit Dolenc

R4b

6

Maj Popelar

K4a

7

David Ribar

K4a

8

Jure Pustoslemšek

R4b

9

Amadej Šuperger

R4b

10

Jure Belej

K4a

11

Matej Keber

K4a

12

Matej Žaberl

E4b

 

Na državno tekmovanje, ki bo v soboto, 21. 4. 2018, na 1. gimnaziji v Celju so se uvrstili:

1. letnik: Tim David Agrež, Tjan Vinder, Benjamin Lipnik, Alen Cigler, Nikolaj Ocvirk, Tit Jelenko, Žiga Matjaž, Sara Kovač Šumah, Nik Matek, Gregor Mansutti, Žan Seničar;

2. letnik: Tim Vehovar in Špela Popovič;

3. letnik: Jan Zorko, Sven Senica, Kristjan Šoln, Vito Drofenik in Mateja Žvegler;

4. letnik: Tomaž Maroh, Drejc Pesjak, Žiga Cvek, Maj Popelar in David Ribar.

Dobitnikom priznanj iskreno čestitamo, dijakom, ki so se uvrstili na državno tekmovanje, pa želimo veliko uspehov!

Aktiv matematikov

Nazaj