Nadomeščanja za petek, 1. 10. 2021

Pozdravljeni, za petek, 1. 10. 2021, so razpisana naslednja nadomeščanja oz. zaposlitve:

 

Nadomešča

Odsoten

Ura

Razred

Prostor

Predmet

Vrsta

Herman, B.

Arbanas, E.

4

K2A

E13

ANG

Nadomeščanje

Ferenc, A.

Drofenik Čerček, M.

2

K3A

A32

EAM

Nadomeščanje

Jug, M.

Drofenik Čerček, M.

6

K4A

A32

FIK

Nadomeščanje

Klovar, S.

Drofenik Čerček, M.

3

K1A

A08

SAK

Nadomeščanje

Laznik, A.

Drofenik Čerček, M.

5

K4A

A32

FIK

Nadomeščanje

Padarič, S.

Drofenik Čerček, M.

4

K1A

A08

SAK

Nadomeščanje

Jagodič Pogačar, M.

8

K1A

E13

UMEg

Odidejo domov

Pušelc, Ž.

Jagodič Pogačar, M.

5

E1B

E13

UMEg

Nadomeščanje

Kramer, G.

0

E4A

UMN

Delo doma

Boh, Eva

Kramer, G.

1

E3B

BE09

NAP

Nadomeščanje

Herman, B.

Kramer, G.

3

E3A

BE05

UMN

Nadomeščanje

Kališek, M.

Kramer, G.

4

E4A

BE11

UMNv

Zaposlitev

Kališek, M.

Kramer, G.

5

E4A

BE11

UMNv

Zaposlitev

Sojč, I.

Kramer, G.

2

E1B

E05

EL1

Nadomeščanje

Hrastnik, V.

Resinovič, B.

2

R4A

E15

NRP

Nadomeščanje

Selič Turnšek, M.

Resinovič, B.

1

R4A

E15

NRP

Nadomeščanje

Slemenšek, B.

Resinovič, B.

4

R4B

A13

NRP

Zaposlitev

Slemenšek, B.

Resinovič, B.

3

R4B

A13

NRP

Zaposlitev

Drofenik, I.

Špur Jereb, K

4

K4A

A32

ANG

Nadomeščanje

Koren, J.

Špur Jereb, K

6

R3A

E10

STE

Spremstvo dijakov

Koren, J.

Špur Jereb, K

5

R3A

E10

STE

Spremstvo dijakov

Selič Turnšek, M.

Špur Jereb, K

3

K4A

A32

ANG

Nadomeščanje

Turnšek, K.

7

E2C

DRU

Delo doma

Turnšek, K.

8

E2C

DRU

Delo doma

Herodež, D.

Turnšek, K.

5

E1C

E14

DRU

Zaposlitev

Herodež, D.

Turnšek, K.

6

E1C

E14

DRU

Zaposlitev

Kališek, M.

Vrečko, M.

4

E4A

A28

NEIv

Nadomeščanje

Kališek, M.

Vrečko, M.

5

E4A

A28

NEIv

Nadomeščanje

Trunkl, M.

Vrečko, M.

1

E2C

E08

KNA

Nadomeščanje

Malica

Vrečko, M.

2

E2C

E08

KNA

Malica

Verdev, T.

Vrečko, M.

3

E1C

B30

ENV

Nadomeščanje

Zupanc, D.

Vrečko, M.

6

E4A

E08

III

Nadomeščanje

 

DAVČNO POISMENJEVANJE MLADIH

Oddelek

Datum

Učilnica

R3A

petek, 1.10.2021 (5. in 6. ura)

E10

Delavnico bodo izvedli strokovni sodelavci Ministrstva za finance RS (Finančni urad Celje). Dijake spremlja učitelj tekoče ure.

ODSOTNI ODDELKI:

  • E3C: PUD

KOMBINIRAN POUK:

  • E2B do 1. 10. 2021
  • E3B do 1. 10. 2021
  • R2B do 6. 10. 2021
  • E1A do 6. 10. 2021

 

MENJAVA UČILNIC

2. ura

K3A: EAM (Drofenik, I.) iz A32 v E04

3. ura

K4A: ANG (Selič Turnšek, M.) iz A32 v E04

E1C: SLO (Verdev, T.) iz E14 v B30

4. ura

K4A: ANG (Klepej Viher, H.) iz A32 v E15

E1C: ITK (Pušelc, Ž.) iz E14 v B30

5. ura

E3B: MAT (Klepej Viher, H.) iz BE05 v BE07

R4a: RPR (Slemenšek, B.) iz E05 v BE05

6. ura

E3B: MAT (Klepej Viher, H.) iz BE05 v BE07

R4a: RPR (Slemenšek, B.) iz E05 v BE05

7. ura

R4a: SLO (Hrastnik, V) iz E05 v BE05

 

mag. Jernej. Jančič

Nazaj