Nadomeščanja za petek, 15. 10. 2021

 

Pozdravljeni, za petek, 15. 10. 2021, so razpisana naslednja nadomeščanja oz. zaposlitve:

 

Nadomešča

Odsoten

Ura

Razred

Prostor

Predmet

Vrsta

Breznik, Gorazd

Koren, Jaka

1

R3B

BE04

NRSp

Zaposlitev

Breznik, Gorazd

Koren, Jaka

2

R3B

BE02

NRSp

Zaposlitev

Verdev, Tjaša

Vrečko, Marko

2

E2C

E08

KNA

Nadomeščanje

Špur Jereb, Klavdija

Selič Turnšek, Metka

2

K4A

A08

SOC

Nadomeščanje

Breznik, Gorazd

Pušnik, Andraž

3

R3B

BE02

ROBp

Zaposlitev

Breznik, Gorazd

Pušnik, Andraž

4

R3B

BE02

ROBp

Zaposlitev

Kališek, Matej

Vrečko, Marko

3

E1C

E14

ENV

Nadomeščanje

Verdev, Tjaša

Boh, Eva

3

E2C

E08

ANG

Nadomeščanje

Kališek, Matej

Selič Turnšek, Metka

4

E1A

E04

ZGO

Nadomeščanje

Kramer, Gregor

Vrečko, Marko

4

E4A

A28

NEIv

Zaposlitev

Lubej, Boštjan

4

R1B

RU

Malica

Pišek, Vesna

Boh, Eva

4

E2C

ANG

Delavnica

Fidler, Boštjan

Holobar, Matic

5

R2B

B23

VIPp

Zaposlitev

Fidler, Boštjan

Holobar, Matic

6

R2B

B23

VIPp

Zaposlitev

Gobec, Igor

Padarič, Sara

5

R1B

TV1

ŠVZ

Cel razred

Gobec, Igor

Padarič, Sara

6

R1B

TV1

ŠVZ

Cel razred

Lukner, Mitja

Padarič, Sara

5

R1A

GCC2

ŠVZ

Cel razred

Lukner, Mitja

Padarič, Sara

6

R1A

GCC2

ŠVZ

Cel razred

Lilija, Boštjan

Klepej Viher, Helena

5

E3B

BE05

MAT

Nadomeščanje

Lubej, Boštjan

Pušnik, Andraž

5

R3B

BE02

ROBp

Spremstvo dijakov

Pušelc, Žiga

Selič Turnšek, Metka

5

E1A

E04

ZGO

Nadomeščanje

Lubej, Boštjan

Pušnik, Andraž

6

R3B

BE02

ROBp

Zaposlitev

Trunkl, Metod

Klepej Viher, Helena

6

E3B

BE05

MAT

Nadomeščanje

Selič Turnšek, Metka

6

R4B

SOC

Delo doma (Selič Turnšek, M)

Holobar, Matic

Koren, Jaka

7

R3B

BE02

NRSv

Zaposlitev

Selič Turnšek, Metka

7

E4B

SOC

Delo doma (Selič Turnšek, M)

Gobec, Igor

7

E2A

TV1

ŠVZ

Cel razred

Gobec, Igor

8

E2A

TV1

ŠVZ

Cel razred

Lukner, Mitja

Padarič, Sara

7

E2B

GCC1

ŠVZ

Cel razred

Lukner, Mitja

Padarič, Sara

8

E2B

GCC1

ŠVZ

Cel razred

Klepej Viher, Helena

7

E1A

MAT

Delo doma (Klepej Viher, H.)

Klepej Viher, Helena

8

E1A

MAT

Delo doma (Klepej Viher, H.)

 

 

 

 

 

 

 

Koren, Jaka

8

R3B

BE02

NRSv

Odidejo domov

Holobar, Matic

8

R3B

BE02

NRSp

Odidejo domov

 

ODSOTNI ODDELKI:

  • E3C: PUD

KOMBINIRAN POUK:

  • E1B do 20.10.
  • E1A do 22.10.
  • E2C

 

MENJAVA UČILNIC

2. ura

E2B: GEO(Križan, J.) iz E14 v BE05

4. ura

E1C: ITK(Pušelc, Ž.) iz E14 v E08

5. ura

E1C: DRU (Turnšek, K) iz E14 v E03

 

Interaktivna delavnica »Še vedno vozim – vendar ne hodim«

Delavnica bo  potekala v predavalnici E-14 po razporedu:

  • E-3b in E-3a šolska ura
  • R-3a in E-2c 4. šolska ura
  • R-3b in K-3a 5. šolska ura;

Dijake spremljajo učitelji tekoče ure.

mag. Jernej Jančič

 

 

 

Nazaj